×


Taip pat skaitykite

  • Velykinio sveikinimo atvirukas

    Sveikiname su šv. Velykom!

    Linkime, jog su pavasariu Jus aplankytų įkvėpimas, šiluma ir džiaugsmas. Tegul stiprūs būna ne tik margučiai, bet ir Jūsų sveikata!  Ramių ir gražių švenčių Jums linki direktorė Raimonda Ulianskienė....

  • Paliatyviosios pagalbos diena!

    Paliatyvioji pagalba skirta nepagydoma liga sergantiems asmenims, kurių būklė blogėja, nepaisant taikomo gydymo. VšĮ Paliatyviosios pagalbos klinikos specialistų komanda (gydytojas, slaugytojas, socialinis darbuotojas) teikia paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose: lanko ligonius, vertina jų būklę, atlieka...

PALIATYVIOJI PAGALBA

Informacija

Paliatyviosios pagalbos pavadinimas kilo iš lotyniško žodžio palliare, reiškiančio apglėbti, apsiausti. T.y. apglėbti meile bei rūpesčiu. Rūpintis sunkiai sergančiu žmogumi, jo šeima ir artimaisiais, ir be abejo - vienas kitu. Rūpestis neapsiriboja vien ligos simptomų gydymu, bet jis reiškia ir dvasinę, psichologinę bei socialinę paramą.

Paliatyviosios pagalbos paslaugas Panevėžyje, Šiauliuose ir Vilniuje teikia Viešoji įstaiga Paliatyviosios pagalbos klinika ir Viešosios įstaigos Integruotų sveikatos paslaugų centro Vilniaus padalinys.

Teikiame skausmo malšinimo, ligos simptomų gydymo, slaugos, socialines, psichologinės ir dvasinės pagalbos paslaugas asmenims, sergantiems nepagydoma, progresuojančia liga bei jų šeimos nariams.

Paslaugas gydymo įstaigoje ar paciento namuose teikia specialistų komanda, kurią sudaro: gydytojas, slaugytojas ir socialinis darbuotojas.

Paliatyviosios pagalbos paslaugos teikiamos nemokamai Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka.

Dėl paliatyviosios pagalbos paslaugų su gydytojų konsultacinės komisijos pasirašytu siuntimu prašome kreiptis:
• Panevėžyje: tel. 8 615 752 19 arba adresu Staniūnų g. 72B-106.
• Šiauliuose: +370 68582870, +370 68662892 arba adresu Tilžės g.67, Šiauliai.
• Vilniuje: 8 615 752 19.

Būklės vertinimas, reikalingų tyrimų ir stebėsenos skyrimas

Skausmo ir varginančių ligos simptomų gydymas

Slaugos paslaugos

Psichologinė pagalba

Socialinės paslaugos

Ligonio ir jo artimųjų mokymas

TOP